Zootekni Dikey Geçiş İmkânı

Zootekni Dikey Geçiş İmkânı Eurostar Yurtdışı Eğitim tarafından anlaşmalı üniversiteler de sağlanmaktadır. 8 farklı ülkede dikey geçiş ol...

Zootekni Dikey Geçiş İmkânı

Pek çok öğrencimiz gibi MYO eğitimini lisansa dönüştürmek isteyen öğrencilerimiz hem yurtiçinde hem de yurtdışında alternatifleri değerlendiriyorlar. Zootekni son dönemde oldukça talep gören bölümler arasında yer almaktadır. Zootekni bölümünden 2023 yılında dikey geçiş sınavına girerek katılmak isteyen öğrencilerimiz geçtiğimiz yılın taban puanlarını ve en büyük puanlarını baz alarak tercihlerini yapabilirler. 2023 DGS stresi çekme ve yurtdışında eğitimini tamamlamak isteyen öğrencilerimiz için ise zootekni dikey geçiş imkanı Eurostar Yurtdışı Eğitim tarafından anlaşmalı üniversiteler de sağlanmaktadır. 8 farklı ülkede dikey geçiş olanağından yararlanabilmeniz mümkün olurken yurt dışına çıkmadan da eğitiminizi lisans eğitimine tamamlayabilirsiniz. Bunun için online ders sistemi ve Eurostar’ın öğrencilere sağlamış olduğu pek çok kolaylık yer alıyor. Uzaktan eğitim lisans tamamlama bölümünde sizlere büyük kolaylıklar sağlayacaktır.

Yurt dışındaki avantajlardan yararlanarak uzaktandan lisans tamamlamak mümkün olabilmektedir. Üniversitelere göre bu puanlar farklılık göstermekte ve kontenjan sayıları da oldukça önemlidir. Her üniversite birkaç öğrenci kabul ederken yurtdışı eğitimini tercih eden öğrencilerimiz içinde kontenjanlar dolmadan tercih yapmak önemli bir konudur. Bu konuda Eurostar danışmanları kayıt döneminde sizlerin işlemlerini sizlerin adına takip ederek kısa sürede bu üniversitelere kaydınızın oluşturulmasını sağlamaktadır. YÖK denkliği olan üniversiteler de eğitim görebilmeniz sizlere eğitiminiz sonrasında Türkiye’de diplomanın tanınması ve denklik sorunu yaşamamanızı sağlıyor. Bu noktada danışmanlarından gerekli bilgiyi ve desteği iletişim kurarak alabilirsiniz.

Uzaktan Eğitimle Zootekni Dikey Geçiş

Uzaktan eğitim günümüzde en modern eğitim yöntemleri arasında yer alıyor. uzaktan eğitim sayesinde pek çok kişi hem çalışma hayatına devam ediyor, hem de eğitim hayatını zorunluluk olmadan sürdürebiliyor. Bu nedenle pek çok öğrenci için lisans tamamlama alternatiflerini değerlendirirken uzaktan eğitim fırsatı dikkat çekiyor. Yurt dışında üniversitelere dahi uzaktan eğitim fırsatı ile başvuru yaparak eğitiminizi tamamlayabilirsiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim danışmanları ile irtibat kurarak 8 farklı ülkede en başarılı üniversitelerde uzaktan eğitim ile zootekni dikey geçiş imkanı elde edebilirsiniz. Hiçbir sorun yaşamadan sizlere eğitim fırsatlarını sağlayan üniversitelerden yararlanabilir. Güven veren bu okullardan mezun olduktan sonra elde edeceğiniz mavi diplomanız ile başarınıza başarı katabilirsiniz. Özellikle YÖK denkliği olan üniversiteler sizlere fırsat sağlıyor. Üniversiteyi bitirdikten sonra hem Avrupa ülkelerinde hem de Türkiye’de eğitiminizin sizlere kazandırmış olduğu Europass mavi diploma notu ile iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvurularınızı oluştururken ve üniversite diploması alırken dahi yurt dışına çıkmamış olsanız da almış olduğunuz eğitimin kalitesine sahip olduğunuz diplomanızı desteklemektedir. Bu nedenle almış olduğunuz belge hayatımızı değiştirecek ve sizlere yepyeni iş olanaklarını sağlayacaktır.

Lisans Tamamlama Transfer Ve Dikey Geçiş

Türkiye’de üniversite eğitimi alan öğrencilerin en büyük problemlerinden biri lisans tamamlama yöntemidir. Meslek Yüksek Okulu mezunu olan öğrenciler lisans tamamlama yöntemi 4 yıllık üniversite mezunu olmayı istemektedirler. Ancak bunun için pek çok zorluk öğrencilerin karşısına çıkıyor. 2 yıllık üniversiteden mezun olan öğrenciler bugün üniversite mezunu sayılmıyor ve dereceleri ise lise mezunları ile aynı oluyor. Her yıl binlerce öğrenci dikey geçiş sınavına hazırlanıyor ve 4 yıllık üniversiteye tamamlamak istiyorlar. Ancak maalesef pek çok öğrencimiz gerekli puanı alamadığı için bu eğitimi alamıyor. Yurt dışında ise dikey geçiş imkanının bulunduğu üniversitelere kalbimizi yaptırmak oldukça kolay. YÖK denkliği olan üniversiteler de mühendislik, işletme, fizyoterapi, uluslararası ilişkiler, zootekni, veterinerlik, laborantlık gibi pek çok bölümün 4 yıllık fakültelerine okuyabilmeniz mümkün olacaktır. Üstelik yabancı dil eğitimi konusunda da yurtdışı üniversitelerinde kendinize rahatlıkla geliştirebilirsiniz.

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!