Uzaktan Veterinerlik Okumak

Uzaktan Veterinerlik Okumak

İçindekiler

Uzaktan Veterinerlik Okumak

Uzaktan Veterinerlik Okumak :Veterinerlik mesleği, canlılara yardım etmek noktasında son derece saygın, kariyer olanakları açısından da gerçekten avantajlı bir meslektir. Ülkemizde gerek özel sektörde gerekse kamu alanında son derece önemli seviyelerde kariyerinizi yapabilirsiniz. Veterinerlik diplomanızla yurtdışında kariyer olanaklarını da değerlendirebilirsiniz. Mutlaka ilk baştan veterinerlik bölümünde dört senelik lisans öğrencisi olmak zorunda değilsiniz, önemli olan size sunulan eğitim olanaklarını değerlendirmeniz. Dikey geçiş ile eğitiminize lisans tamamlama yoluyla devam edebilirsiniz. Ülkemiz eğitim sisteminde dikey geçiş ile kalan senelerinizi tamamlamanız ancak dikey geçiş sınavına girmeniz ve belirli bir puanı almanız ile mümkün olacaktır. Bu da oldukça zaman ayırarak hazırlanmanızı gerektiren ÖSYM tarafından hazırlanan merkezi bir sınavdır.

Yurt dışında birçok Avrupa ülkesinde öğrenciler için bu şekilde bir sınav uygulaması öngörülmemektedir. Ne üniversite girişlerinde, ne de lisans tamamlama döneminde bir sınava girmeden eğitiminize devam edebileceğiniz ülkeler ve üniversiteler var. Bunları değerlendirmeniz gerçekten çok doğru olacak. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bünyesinde, sizlere sekiz ülkede birbirinden seçkin üniversitelerde lisans tamamlama ve lisan eğitimleri başta olmak üzere eğitim imkanlarını sunmaktayız. Öğrencilerimiz için düzenlenen kontenjan olanaklarını kesinlikle değerlendirmenizi öneririz. Ön kayıt ve kayıt işlemlerinde ve diğer tüm aşamalarda desteğimiz kesintisizdir ve mutlaka bu fırsatı değerlendirin.

Öğrenci danışmanlarımızla iletişime geçerek yurt dışında gerçekten hem ülkemize yakın mesafede olan hem de medeni ülkelerde kaliteli ve özenli bir eğitim sisteminin içinde var olacaksınız. Lisans eğitimleri için lise diplomanızı almanızdan sonra kayıt işlemlerinizi, henüz eğitim devam ederken bile ön kayıt başvurunuzu yapabilirsiniz. Lisans tamamlama eğitimleri de veterinerlik ön lisans bölümü mezunlarının, sadece iki sene daha eğitim alarak, bir veteriner hekim olarak diplomalarını almalarını sağlamaktadır. Yurt dışında uzaktan veterinerlik eğitimini, lisans düzeyinde ya da yüksek lisans veya lisans tamamlama düzeyinde eğitim verildiğini de unutmamalısınız. Eurostar güvencesi ile gerçekten son derece elit ve kaliteli, aynı zamanda sizi ekonomik anlamda zorlamayacak yurtdışı üniversitelerinde eğitim alabilirsiniz ve bu mutlaka örgün eğitim olmak durumunda değildir. Uzaktan eğitim imkanları sunan, altyapısı son derece gelişmiş üniversiteler olduğunu hatırlatalım.

Uzaktan eğitim internet üzerinden yani bilgisayar altyapısına dayanan modern eğitim sistemidir. Ülkemizde bazı üniversiteler de bu sistem uygulanmaya başlamıştır. Avrupa Üniversiteleri ise uzaktan eğitim konusunda ilk olan yüksek eğitim kurumları arasındadır dünya genelinde… Veterinerlik bölümünde, çeşitli eğitim aşamalarında da uzaktan eğitim verilmektedir. Öğrenciler özel bir şifre alırlar ve sisteme her zaman güvenli olarak şifreleri ile girer. Örgün eğitimde ders veren hocalar, kadro ve kalite değişmeksizin, uzaktan eğitim sisteminde de aynı şekilde derslerini internet üzerinden verirler. Ders içeriklerinde asla bir değişiklik olmaz ve öğrencilerin eşitsizlik durumu, ne ders içeriklerinde, ne de öğrenci akademisyen ilişkilerinde söz konusu değildir.

Ülkemizden sadece sınav zamanlarında ayrılmak dışında, eğitiminize bu şekilde online sistem üzerinden devam edebilirsiniz. Uzaktan eğitim ile veterinerlik eğitimi özellikle dikey geçiş ile lisans tamamlama öğrencileri açısından büyük avantajlı olmaktadır. Kariyerine devam eden aile kuran bir nedenle yurt dışına çıkma şansı olmayan gençlerin ya da olgun yaşta eğitim almak isteyenlerin tercih edeceği son derece avantajlı bir eğitim şansıdır. Bu eğitim sisteminde, öğrenciler gün içinde derslere uygun oldukları zamanlarda, 24 saat içinde kendi planlayacakları zaman dilimlerinde giriş yapabilirler. Çalışan bir öğrenci, mesai saatlerinin bitmesinden sonra rahatlıkla derslerine sistem üzerinden, şifresi ile giriş yapabilir. Elbette hocalarınıza sorularınız olabilir ve bunları da online olarak mail, ya da diğer iletişim kanallarından rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!