Laborantlık Sınavsız Lisans Tamamlama

Yurtdışında eğitimin avantajlarını keşfedeceğiniz ve sorunsuz şekilde sizin için en avantajlı üniversiteye başvurunuzu sağlayabileceğiniz destekçiniz,...

Laborantlık Sınavsız Lisans Tamamlama

Yurtdışında eğitimin avantajlarını keşfedeceğiniz ve sorunsuz şekilde sizin için en avantajlı üniversiteye başvurunuzu sağlayabileceğiniz destekçiniz, Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, lisans tamamlama imkanlarında da sizlerin yanındayız. Elbette ülkemizde de birbirinden kaliteli ve uluslararası standartlarda eğitim veren üniversitelerimiz, lisans ve ön lisans programları bulunmaktadır. Ancak, ülkemizde oldukça belirleyici bir uygulama olan sınav sistemi ile birçok öğrencimiz hak ettikleri halde, amaçlarından uzak bölümlerde eğitim görme, ya da eğitimlerine devam edememe durumunu yaşamaktadır. Oysa Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığımızdan destek alarak yurtdışında, seçkin üniversitelerde siz de lisans tamamlama olanaklarından yararlanabilirsiniz. Bunun için detaylı bilgileri almayı ihmal etmeyin ve mutlaka danışmanlarımızla iletişime geçin.

Laborantlık son derece geçerli bir meslek olarak, sağlık eğitimi almak isteyen gençlerimizin ilgisini çekebilir. Bu bölüm iki senelik bir ön lisans programı ile öğrencilerine eğitim vermektedir. Bu eğitimi ülkemizde alan öğrencilerimiz elbette ek olarak eğitim görerek, lisans eğitimlerine devam edebilirler. Bu şekilde dört senelik bir lisans mezunu olarak kariyerinizi çok daha geniş imkanlarla yapabilirsiniz. Elbette ülkemiz üniversitelerinde bu şekilde eğitim almanın birtakım şartları bulunmaktadır. Ülkemizde YKS sınavı ile laborantlık bölümüne yerleşmenizden ve iki senelik eğitiminizi almanızdan sonra, mezuniyetinizin ardından dikey geçiş sınavına girmeniz söz konusu olacaktır. Bundan sonra, dikey geçiş sınavında puan durumunuza göre siz de amaçladığınız lisans bölümünde eğitiminize devam edebilirsiniz. Bunun için sınav başvurusu yapmalı ve kesinlikle yeterli puanı da almalısınız. Bu sınav merkezi çapta yapılan ve üniversite sınavına benzer özellikleri olan bir sınavdır.

Yurtdışında Eurostar avantajları ile eğitim alırken, size dikey geçiş sınavı şartı sunmayan üniversitelerde eğitim alma imkanını elde edeceksiniz. Bu da gerçekten önemli bir avantaj olacak. AKS Avrupa transfer kredi sistemi uygulayan üniversitelerde eğitim alacaksınız ve bu sayede, ilk iki senenizi tekrarlamak durumunda kalmayacaksınız. Aldığınız eğitim geçerli kalacak ve üçüncü sınıftan başlayarak lisans bölümünde eğitiminize devam edeceksiniz. Ayrıca kesinlikle diğer üçüncü sınıf öğrencilerinden eşit olmayan bir durumunuz olmayacak, aynı dersleri alacaksınız. Bu da kesinlikle sene ve eğitim kalitesi açısından kaybınız olmamasını sağlayacak.

Eurostar olarak sekiz Avrupa ülkesinde, son derece seçkin ve sıralamada olan üniversitelerde eğitim alma imkanını elde edeceksiniz. Bologna kriterlerine uygun bir Avrupa Birliği üniversitesinde eğitim almak elbette sizi çok memnun edecek ve kendinizi özel bir eğitim içinde bulacaksınız. Örgün eğitim ya da uzaktan eğitim imkanlarından tercihlerinizi yapabilirsiniz. Örgün eğitimde az öğrencilerden oluşan sınıflarda, sizinle birebir şekilde ilgilenecek kaliteli akademik kadro ile eğitiminizi alacaksınız. Kalan iki senenizden sonra mavi diplomanızı alacaksınız. Bu da size Avrupa Birliği Ülkelerinde eğitim almanın kapılarını sonuna kadar açacak. Kariyerinize ülkemiz yanında, birçok farklı kıta ülkesinde de başlayabileceksiniz.

Uzak eğitim seçeneğini de tercih edebilirsiniz. Laborantlık ön lisans eğitiminizi tamamladıktan sonra, maddi imkanlar kaynaklı çalışma hayatına başlamış olabilirsiniz. Bu kesinlikle yurtdışında dikey geçiş ile lisans tamamlama olanaklarından yararlanmanıza engel olmayacak. Aksine, uzaktan eğitim olanakları ile sadece sınav tarihlerinde ülkeye ve üniversite gitmek üzere eğitiminizi sürdürebilirsiniz. Birçok dersi online almak ve ödevlerinizi de bu şekilde vermek gibi harika bir imkan sizleri bekliyor. Günlük yaşamınızı , aile rutininizi ya da çalışma hayatınızı aksatmadan, ders saatlerinizi de gün içinde kendi programınıza göre ayarlayabilirsiniz. Bu şekilde, kendi ders programınızı oluşturma ve takip etme olanağını da elde edersiniz. Muhteşem imkanlar ile eğitim olanakları sizleri bekliyor.

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!