Laboratuvar Teknolojisi Mezunlarına Sınavsız Lisans Tamamlama

Eğitim hayatınızı iki yıllık bir mesleki eğitim dönemiyle bitirmek istemeyenlerden misiniz? Mesleki eğitim sonrası kendinizi geliştirebileceğiniz bir...

Laboratuvar Teknolojisi Mezunlarına Sınavsız Lisans Tamamlama

Eğitim hayatınızı iki yıllık bir mesleki eğitim dönemiyle bitirmek istemeyenlerden misiniz? Mesleki eğitim sonrası kendinizi geliştirebileceğiniz bir çevrede kalite standartlarında bir mesleki yeterlilik sizi çok daha iyi yerlere getirebilecektir. Bunu düşünüp DGS sınavı konusunu çözümleyemediyseniz artık dert etmeyin. Tek seçeneğiniz olacak kendinizi üst basamak olan lisan mezunu olabilme şansında sınavsız kabul ede yüksek eğitim kurum başvurularını bir an önce gerçekleştirmeye bakmalısınız. Sizleri geleceğinizi şekillendirme yolunda çok düzgün ilerleyebileceğiniz bir çevre şartı olarak olan yurt dışı imkânlarıyla baş başa bırakabiliriz. Birçok ayrıntısı ve avantajı ile üzerinizden bırakacağı etkiyle şaşkınlığınızı gizleyemeyeceğiniz bir mesleki yeterlilik kazanacağınız yurt dışı seçeneklerini bir an önce öğrenmeye bakmalısınız. Hayallerinize yaklaşabileceğiniz Avrupa ülkeleri fırsatlarıyla karşılaştığınız zaman çok iyi satülere gelebilme olanağınızı kendiliğinden gelişebilecektir.

EuroStar yurtdışı eğitim danışmanlık ofislerinde sizleri bekleyen pek çok danışan vardır. Bu danışanlar sizlerin lisansınızı 4 yıllık yapabilme yolunda kaydınızı tamamlayabilir, sizlerin mavi diploma başarısıyla farklı işyeri başvurularınızda yönlendirici olabilirler. Avrupa ülkeleri arasında yer alan Kosova, Romanya, Bosna Hersek, Gürcistan, Ukrayna, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Belarus, Azerbaycan ve Moldova gibi ülkeler sizin tercihleriniz listesinde yer alabilir. Akademik serüveniniz için 25 yaşını doldurmamış olma, MYO diploması varlığı ve sizlerin sağlıklı olduğunuzu kanıtlayan bir heyet raporu varlığı olmazsa olmazınız olacaktır. Bu evrakları toplayıp danışana teslim etme durumunuz neticesinde sizleri üst mertebeler tırmandırma görevini layığı ile yerine getirmiş olacaktır. Lisansınızı böyle kaliteli ülkelerde tamamlarken online eğitim varlığını hissetme de sizleri başkalaştıracaktır. Uzaktan eğitim seçeneği ile dersleri dinleme olayını sanal ortamda gerçekleştirebilecek, evinizde otururken Avrupa’da eğitim görüyormuş hissini tadacaksınız. Bunun için harç ödemesi harici bir masrafa girmemeniz de ekonominizi ayakta tutabilecektir. Avrupa’ya gitme ya da ek eğitim masrafı ayırma gibi durumu olmayan aileler için uzaktan eğitim ile lisans tamamlama fırsatını yakalamak ayrıcalık olacaktır. Ayrıca sınavsız kabul denilen eğitim modelinde strese girmeden yeni bir eğitim dönemine başlangıç gerçekleştirebilme olanağı yakalama daha başarılı olabileceğinizi kanıtlayacaktır.

Laboratuvar teknolojisi mezunlarına sınavsız lisans tamamlama imkanı yaratan bu ülkeler mezun olduğunuzda sizi kapma yarışına gireceklerdir. Hayallerinize adım adım yaklaşırken asla ödün vermeyeceğiniz yüksek mevkili iş sahaları sizler için kaçırılmaz seçenekler olacaklardır. Maaşı yüksek olduğu kadar mavi diplomayı dilediğiniz zaman işleve sokacak olduğunuz Avrupa dünyası sadece tercihe kalmış bir seçenek olacaktır. Türkiye’de ki işiniz ve ev ortamınız değiştirmek istemediğiniz durumda Avrupa ortamına taşınmayacaktır. Kendinizi ne zaman oralarda görmeye hazırsanız o zaman başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Laboratuvar teknolojisi mezunlarına sınavsız lisans tamamlama olanağını değerlendirip hayatını yenileyen pek çok genç vardır. Hele de laboratuvar teknolojisi gibi geçerliliği yüksek bir bölümde 4 yıllık lisans isteme gençlerin favori istekleri arasında yer almaya başlayalı uzun zaman olmuştur. Sizler içinde bu durum ertelenmeyecek bir durum ise zaman kaybetmenin hiç zamanı değil. Avrupa’nın eğitim modeli olan Bologno kriterlerini internet ortamını bulduğunuz her yerde değerlendirmeye alabileceksiniz. Kayıt işlemlerinizi kontenjan bitmeden tamamlayan öncü rehber EuroStar birimleri aracılığıyla eğitim sezonuna ertelemeden başlangıç gerçekleştirebileceksiniz. Kayıt süreciniz ile birlikte sizlere kullanıcı adı ve şifre bilgisi verilecektir. Bu bilgileri kullanarak web site üzerinden derslere katılıp eğitiminizi düzenli bir şekilde takip edebilirsiniz. Sınavlarda da başarılı olmanız durumunda dersleri geçmeme gibi bir ihtimaliniz olmayacaktır. AKTS kredi transfer sistemi sizlere ayrıca aynı dersleri tekrar alma gibi bir durum ile de baş başa bırakmayacaktır. Böylece iki yıllık eğitim dönemi sonranızda aynı derslerden muaf olabileceksiniz.

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!