Laborantlık Mezunlarına Veterinerlik Sınavsız Geçiş

Laborantlık mezunlarına sınavsız geçiş imkanı yurtdışı üniversitelerinin pek çoğunda sağlanmaktadır. Laborantlık ve veterinerlik sınavsız geçişhakkından...

Laborantlık Mezunlarına Veterinerlik Sınavsız Geçiş

Laborantlık mezunlarına sınavsız geçiş imkanı yurtdışı üniversitelerinin pek çoğunda sağlanmaktadır. Laborantlık ve veterinerlik sınavsız geçiş hakkından yararlanmak için Eurostar desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz. Yurt dışında 8 farklı ülkede bu olanağı sizler için oluşturacak olan danışmanlarla başarılı bir üniversitede eğitimini tamamlamanızı sağlıyorlar. Laborantlık sınavsız geçiş hakkı elde edeceğiniz bölümler arasında veterinerlikte bulunuyor. Laborantlık mezunlarına veterinerlik sınavsız geçiş şansı ile veterinerlik alanında kendini geliştirmek isteyen öğrenciler eğitimini bu alanda tamamlayabilmekteler.

YÖK denkliği ve mavi diploma imkanın olduğu üniversitelerde eğitim almak oldukça avantajlı. Erişmek istediği hedefi olmayanlar çalışmaktan zevk almazlar sözü artık bugün gençler tarafından kabul görmüş ve her genç ulaşmak istediği hedef için çok çalışmayı göze almıştır. Ancak şartlar el vermediği durumlarda bunu tekrar tekrar deneyen öğrenciler son olarak yurt dışı eğitimi tercih ediyorlar. Yurtdışında eğitim almak biraz külfetli gibi görülse de günümüzde uzaktan eğitim ve online derse katılım imkanının yer alıyor olması bu eğitimi oldukça cazip hale getirmektedir. Özellikle önlisans mezunları lisans tamamlama işlemi için artık Eurostar vasıtasıyla yurtdışı üniversitelerini tercih ediyorlar. Yurtdışında okumak ve dikey geçiş programlarına katılarak istedikleri hedefe rahatlıkla ulaşabilecekleri basamakları oluşturuyorlar.

Laborantlık Mezunlarına Veterinerlik Sınavsız Geçiş Lisans Tamamlama

2 yıllık eğitim sonrasında laborantlık bölümünden farklı bir bölüme geçiş yapmak isteyenler Türkiye’de ÖSYM tarafından yapılan sınava katılmak ve lisans tamamlama başvurusunda bulunmak zorunda kalıyorlar. Tüm bu zorluklara katlanmak istemeyen ve hayallerini sınavlar yüzünden ertelemek zorunda kalan gençlerimiz yurtdışındaki imkanlar sayesinde umutlarını yeşertiyor. Her yıl Türkiye’den pek çok öğrenci yurt dışında örgün eğitim için Eurostar ile anlaşma yapıyor. Bunun yanı sıra örgün eğitim almak istemeyen öğrenciler için online ders imkanı ve uzaktan eğitim seçenekleri ile eğitim şansı tanınıyor. Baştan sona eğitiminizi yurt dışında planlayabileceğiniz gibi yalnızca lisans tamamlama konusunda yurtdışında eğitim alabilirisiniz. Bunu isteyen öğrencilerimizin sayısı yurtdışında maliyetlerin artık çok daha düşük olması ve Türkiye’deki üniversitelerden daha cazip pek çok fırsatını sağlanıyor olması ayrıca uzaktan eğitim sisteminde öğrencilerin hem çalışma hayatına hem de eğitim hayatına devam edebilmeleri bu seçeneklerin artmasını sağlıyor.

Veterinerlik Dikey Geçiş

Ülkemizde 2 yıl eğitim aldıktan sonra dikey geçiş sınavına girerek 4 yıllık lisans tamamlama eğitimi başvurusu oluşturmak gerekiyor. Çek Cumhuriyeti, Bulgaristan, Belarus, Gürcistan, Azerbaycan, Moldova, Kosova, Ukrayna, Romanya, Bosna Hersek gibi birçok ülkede dikey geçiş talebinizi hayata geçirebilirsiniz. Eurostar danışmanları bu süreçte sizlere 2 yıllık eğitim sonrasında lisans tamamlama eğitimi verilmesi için gerekli zemini hazırlar. YÖK denkliğinin bulunduğu üniversitelere başvurunuzu oluştururken sahip olacağınız mavi diploma ile rahatlıkla iş bulma şansı elde edebilirsiniz. Alınan eğitimin kalitesinin yanında sizlere sağlanacak olan europass mavi diploma da başarınıza başarı katacak en önemli unsurlar arasında yer alıyor.

Avrupa’da pek çok işin kapısını rahatlıkla açabileceğiniz prestijli diplomanız Avrupa eğitim kriterleri doğrultusunda eğitim aldığınızı belgeler. Sınavsız girilen bölümlerden mezun olunduğunda da bu diplomanız büyük bir öneme sahip olacaktır. Denklik ve tanıma konusunda sorun yaşamayacağınız bu üniversitelerde Eurostar aracılığıyla eğitim almak için gerekli evrakları tamamlamanız ve başvuru süresi içerisinde başvurunuzu oluşturmanız gerekmektedir. Yurt tarafından tanınan ve denklik belgesi verilen kurumlar sizlere eğitim verecek kurumlar olarak seçildiği için sahip olduğunuz belge ile başarılı sonuçlar elde edebilmeniz mümkün olacaktır. Eurostar ile attığınız her adımda hayatınıza güzellikler katılır ve başarılı sonuçlar elde edebilmeniz mümkün olur. Avrupa standartlarında eğitim aldığınızı kanıtlayan belge ve diplomanız ile yurtdışında ve Türkiye’de rahatlıkla istihdam sağlayabilirsiniz.

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!