Veterinerlik DGS Uzaktan Eğitim

Veterinerlik DGS Uzaktan Eğitim Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, öğrencilerimizin yurtdışında seçkin...

Veterinerlik DGS Uzaktan Eğitim

Veterinerlik DGS Uzaktan Eğitim

Veterinerlik fakültesinde üniversite yerleştirme sistemi ile ülkemizde iki senelik ön lisans bölümlerine yerleşen ve eğitimlerini tamamlayan ya da tamamlamak üzere olan öğrencilerimiz kesinlikle yazımızı okumalısınız. Sadece mezuniyet aşamasında olan gençlerimiz değil, diplomalarını almış, kariyerine başlamış ya da hayatına devam eden gençlerimiz ya da olgun yaşlardaki değerli danışanlarımız için de önemli avantajlar yazımızda. Yirmi yılın üzerinde deneyimi ile Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, öğrencilerimizin yurtdışında seçkin üniversitelerde yeni nesil uzaktan eğitim olanaklarından yararlanmaları için de bağlantılarımız devam ediyor. İki senelik ön lisans diplomanızı almanızdan sonra, zaman geçirmeden öğrenci danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Bunu da hayat şartlarınızı bozmadan uzaktan eğitim ile yapabilirsiniz.

Ülkemizde de elbette ön lisans eğitiminden sonra öğrencilerimiz dikey geçiş imkanlarından yararlanarak eğitimlerine devam edebilirler. Bunun için de merkezi sistem üzerinden başvurarak dikey geçiş sınavında geçerli puan almaları gerekmektedir.Ülkemiz şartları gereği sınav ile eleme sistemi malum nedenlerle uygulanmaktadır. Öğrenci danışmanlarımızdan bilgi alarak, tamamen sınav şartı olmadan ve taban puan şartı da olmadan sizi kabul edecek yurtdışı üniversitelerinde kalan eğitimlerinizi tamamlayabilirsiniz. Veterinerlik bölümlerinde ön lisans eğitimi alan mezunlar, zootekni, biyoloji, veterinerlik, moleküler biyoloji ve genetik, tarımsal biyoteknoloji bölümlerinde ve öğrenci danışmanlarımızdan detayları alabileceğiniz üzere bazı eşit ağırlıklı bölümlerde eğitim alabilirsiniz. Adayların diplomalarını almalarından sonra, öğrenci danışmanlarımızla iletişime geçerek, ön kayıt ve kayıt işlemlerini tamamlamaları yeterli olacaktır.

Veterinerlik lisans tamamlama, dikey geçiş imkanları sunan yurtdışında üniversite seçeneklerini öğrenci danışmanlarımızdan net olarak öğrenebilirsiniz. Bu şekilde, kendinize en uygun ülke ile üniversiteyi seçebilirsiniz. Uzaktan eğitim olanaklarında, birçok dersin uzaktan sistem ile alınması mümkün olmaktadır. Bazı dersler ve sınavlar için üniversiteye yani ilgili ülkeye giriş çıkış yapmanız yeterli olacaktır. Bu şekilde seyahatlerinizi de önceden ayarlayabilirsiniz. Bir sınav şartı ve not ortalaması olmadan direk olarak kayıt başvurularınızı yapabilirsiniz. Sene kaybı olmadan eğitim alabilmek de son derece önemli bir avantaj. Buna göre, Avrupa kredi transfer sistemi öğrencilerimize son derece büyük avantajlar sunmaktadır. Bu sistem, ülkemizde aldığınız iki senelik eğitimin, lisans eğitiminizde geçerli olmasını sağlar. Ancak müfredat içinde varsa, almadığınız bazı fark derslerini alabilirsiniz. Bunun dışında, iki seneniz kabul edilir ve kalan senelerinizi okumaya devam edersiniz.

Uzaktan eğitim modern dünyanın bizlere sunduğu son derece avantajlı eğitim sistemidir. Bu sayede çok daha fazla sayıda öğrenci yurtdışında, gerçekten çok kaliteli okullarda eğitim alma şansını elde etmektedir. Sizler de amaçladığınız şekilde veterinerlik eğitiminize, bir sınava girme durumunu yaşamadan, ayrıca ülkemizdeki düzenizi bozmadan devam edebilirsiniz. Sınav zamanlarınızda ya da bazı uygulamalı dersleriniz için üniversitede bulunmanız yeterli olacaktır. Seçtiğiniz üniversitenin size kariyer şansınızı yükseltecek geçerli diploma vermesi de çok önem taşımaktadır. Buna göre, Eurostar bağlantısı ile seçtiğiniz üniversitelerin mavi diploma ile sizi mezun edeceklerini bilmelisiniz. Mavi diploma almak, bir Avrupa üniversitesinden mezun olmak, veterinerlik gibi gerçekten geçerli bir bölümden mezun olmak, ülkemizde ön lisans bölümü mezunu iken, lisans mezunu olarak, bir veteriner hekim olarak uluslararası kariyer şansının olmasını sağlar. Diplomanız uluslararası olarak ve özellikle tüm Avrupa Ülkeleri nde geçerli olacaktır. Bu da ülkemiz dışında, Avrupa Ülkelerinde de kariyer yapmanızda ya da daha ileri eğitimler yapmanıza olanak sağlar. Ülkemizde de diploma denklik avantajlarından yararlanarak mesleğinizi yapabilirsiniz. Birçok eğitim olanaklarını sadece iki sene daha, üstelik düzeninizi bozmadan uzaktan eğitim sistemi ile elde edebilirsiniz.

Uzaktan Veterinerlik Fakültesi DGS Lisans Tamamlama

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!