Veterinerlik Sınavsız Geçiş Üniversiteleri

Veterinerlik Sınavsız Geçiş Üniversiteleri için Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı size en doğru eğitim şanslarını, yurt dışı eğitim...

Veterinerlik Lisans Tamamlama Sınavsız Geçiş Üniversiteleri

Veterinerlik Sınavsız Geçiş Üniversiteleri

Veterinerlik ve laborantlık bölümü mezunları, bu bölümlerin iki senelik ön lisans programlarından mezun olanlar, her zaman lisans tamamlama olanaklarından yararlanabilirler. Bir lisans mezunu olarak, gerçek ve donanımlı bir veteriner olma şansını asa ertelemek ya da bu şansı kullanmamak durumunda değilsiniz. Önemli olan tercihlerinizi, hayatın size getirdiği şansları en doğru şekilde değerlendirmeniz. Bunun için Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı size en doğru eğitim şanslarını, yurt dışı eğitim imkanlarını sunmaktadır. Ön lisans eğitiminizi tamamlamanızın ardından siz de yurt dışında dikey geçiş ile lisans tamamlama olanaklarından yararlanabilirsiniz. Ülkemizde bu şekilde bir eğitim devamı için merkezi sistem bir sınav olan dikey geçiş sınavına girmek gerekmektedir.

Bu şekilde bir sınava girmek durumunda kalmadan, siz de lisans mezunu olmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Eurostar olarak sekiz Avrupa ülkesinin seçkin üniversitelerinde öğrencilerimiz için kontenjan ayrılmasını sağladık ve halen sizler için de eğitim olanaklarını sağlamaya devam etmekteyiz. Tüm detayları ofislerimizden ve öğrenci danışmanlarımızdan alabilirsiniz. Öğrenci danışmanlarımızla yüz yüze görüşebilirsiniz, mail, çağrı merkezi gibi iletişim kanallarımız üzerinden de bağlantıya geçebilirsiniz. Laborant ve veterinerlik bölümlerinden mezun olan gençlerimiz, öğrenci danışmanlarımızla bağlantıya geçerek, sayısal ya da eşit ağırlıklı bazı bölümde lisans tamamlama eğitimlerine devam edebilirler. Buna göre, laborantlık ve veterinerlik dikey geçiş bölümleri olarak, biyoloji, veterinerlik, hayvansal üretim, tarımsal biyoteknoloji, moleküler biyoloji ve genetik, zootekni bölümlerinde eğitimlerinize devam edebilirsiniz.

Ayrıca detayları öğrenci danışmanlarımızdan alabileceğiniz şekilde bazı üniversitelerin eşit ağırlıklı bölümlerine de devam etmeniz mümkündür. Bunlar, farklı derslerinin verilmesi gibi birtakım şartlara bağlı olabilirler. Halkla ilişkiler, maliye, kamu yönetimi, konaklama işletmeciliği, uluslararası ilişkiler, işletme, halkla ilişkiler ve reklamcılık, iktisat, çalışma ekonomisi gibi bölümlerdir. Mesleğinize çok daha akademik anlamda geniş noktada devam etmek için ön lisans eğitiminize devam etmek son derece önemlidir. Sizlere, Ukrayna, Bosna Hersek, Makedonya, Bulgaristan gibi Avrupa ülkeleri nde AB üniversitelerinde bu imkanı elde etmenizi sağlamaktayız. Son derece uygun ekonomik olanaklarla eğitim almak ve mavi diploma statüsünde lisans diplomanızı almanız mümkün.

Mavi diploma demek, lisans diplomanızla kariyer kapılarınızın uluslararası anlamda açılması demektir. Europass diplomanız tüm kıtada, kıta ülkelerinde diplomanızın da tanınması, eğitiminizin kabul edilmesi anlamına gelmektedir. Ülkemiz için de denklik unsurları açısından, son derece avantajlı eğitim olanakları sizleri bekliyor. Diplomanızın YÖK denklik kriterlerine uygun olması demek, eğitiminizin tanınması demek, buna göre, diplomanızın yani eğitiminizin onaylanması ve ülkemizde özel ile kamu alanında çalışmanız anlamına gelmektedir. Sizi geleceğe çok daha parlak bir şekilde taşıyacak, sadece iki senelik bir eğitim fırsatını değerlendirmek istemez misiniz. Mutlaka bu şansı değerlendirin ve öğrenci danışmanlarımızla hemen iletişime geçin. Başarılı bir eğitim ve gelecek kariyer olanakları sizleri bekliyor.

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!