Tarımsal Biyoteknoloji Dikey Geçiş

Tarımsal Biyoteknoloji Dikey Geçiş Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak size yurt dışında sınavsız, ekonomik ve geçerli eğitimin...

Tarımsal Biyoteknoloji Dikey Geçiş İmkanı

Tarımsal Biyoteknoloji Dikey Geçiş

Veterinerlik, biyoloji, laboratuar gibi bölümlerin ön lisans bölümlerinden mezun olan gençlerimiz, tercihlerinize uygun olarak kariyerinize devam edebilirsiniz elbette, ancak ön lisans bölümünden mezun olmak demek, eğitiminize devam etmemek anlamına da gelmemektedir. Her zaman son derece uygun eğitim fırsatlarını değerlendirerek, dikey geçiş ile lisans eğitiminizi yapabilirsiniz. Eğitimin asla sonu yok, özellikle günümüzün modern eğitim uygulamaları sayesinde, yurt dışında gerçekten çok seçkin eğitim kurumlarında öğrenci olmanız ve uluslararası anlamda geçerli diploma almanız mümkün. Hemen öğrenci danışmanlarımıza bir araya gelmelisiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak size yurt dışında sınavsız, ekonomik ve geçerli eğitimin kapılarını aralamaktayız.

Azerbaycan, Gürcistan, Ukrayna, Bulgaristan, Bosna Hersek ve birçok ülkede seçkin üniversitelerde dikey geçiş imkanlarından yararlanabilirsiniz. Dikey geçiş sınavına girmeden, sizi sınavsız olarak kabul edecek üniversitelerden bahsediyoruz. Tarımsal biyoteknoloji dışında, veterinerlik gibi birçok farklı bölümde lisans tamamlama eğitimlerinize devam etmeniz de mümkün. AKTS Avrupa kredi transfer sistemi uygulamasının olması, öğrencilerimiz için gerçekten çok önemli bir avantajdır. Bunun anlamı, öğrencilerimiz ön lisans bölümlerinde aldıkları derslerin geçerli kabul edilmesi anlamına gelmektedir. Tekrar eğitim aldığınız dersleri almanız söz konusu olmayacak, senelerinizi yani ilk iki senenizi tekrar etme durumunda da kalmayacaksınız. Ancak bu bölüm için alınması gereken bazı ek derslerin alınması söz konusu olacaktır. Bunun dışında, lisans tamamlama sisteminde üçüncü sınıftan ve dördüncü sınıftan derslerinizi tamamlayacaksınız. Yani ek olarak iki sene eğitim alacaksınız.

Tarımsal biyoteknoloji bölümü zıraat fakültelerinin gerçekten önemli bölümlerinden biridir. Sadece ülkemizde değil, uluslararası anlamda da öğrencilere geniş kariyer olanakları sunan bir bölümdür ve eğitimdir. Bahçe bitkileri, organik kimya, tarla bitkileri, bilgisayar, zooloji, bitki fizyolojisi, ekoloji, mikrobiyoloji, hayvan fizyolojisi, bitki besleme, bitki sağlığı, genetik, bitki hücre doku kültürü gibi gerçekten son derece kapsamlı derslerin verildiği bir bölümdür. Bu bölümü bir Avrupa Üniversitesinde okumak, mesleki anlamda donanımlı olmanızı sağlar. Mezun olduğunuzda Bologna esaslarına uygun bir eğitim alacaksınız ve elinizde mavi diplomanız olacak. Mavi diploma, bir Avrupa Birliği Üniversitesi neden mezun olduğunuz anlamına gelmektedir. Bu sayede tüm AB ülkelerinde ileri eğitim alabilirsiniz ya da kariyerinize bu ülkelerde de başlangıç yapabilirsiniz.

Örgün eğitim, yani öğrenci danışmanlarımızdan destek alarak kampüs yaşamında eğitim almak sizin için seçenektir. Ayrıca uzaktan eğitim imkanları hakkında da kesinlikle öğrenci danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Uzaktan eğitim, ülkemizden ya da bulunduğunuz ülkeden ayrılmadan, sizin de öğrenci almanızı ve lisans tamamlama eğitimini almanıza olanak sağlamaktadır. Bu sayede, kariyerinize devam edebilirsiniz, hayatınızda bir fark yaşamadan siz de seçkin bir üniversitede eğitim alma şansını elde edersiniz. Ders içerikleriniz, müfredat kesinlikle aynıdır ve aynı akademik kadrodan öğrenciler eğitim almaktadır. Uzaktan eğitim ile aynı geçerliği olan diplomanızı alabilirsiniz.

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!