Moleküler Biyoloji Ve Genetik Dikey Geçiş İmkanı

Değerli gençlerimiz, ön lisans eğitiminizi laboratuar ya da veterinerlik gibi bölümlerde tamamladıktan sonra, asla eğitim fırsatlarınızı ertelemeyiniz.Dikey geçiş imkanı ile lisans...

Moleküler Biyoloji Ve Genetik Dikey Geçiş İmkanı

Değerli gençlerimiz, ön lisans eğitiminizi laboratuar ya da veterinerlik gibi bölümlerde tamamladıktan sonra, asla eğitim fırsatlarınızı ertelemeyiniz. Dikey geçiş imkanı ile lisans diploması almak asla zor değil. Özellikle günümüzün modern eğitim seçenekleri ile siz de uluslararası geçerliği olan bir diploma alabilir,seçkin bir Avrupa Üniversitesi nden mezun olabilirsiniz. Ülkemizde dikey geçiş sınavına girmeniz ve lisans tamamlama için mutlaka belirli bir puanı almanız gerekmektedir. Bu puanı aldıktan sonra da üniversiteler ve bölümler arasında tercihlerinizi yapmalısınız, ancak bundan sonra ilgili yani hedeflediğiniz bölüme giriş yapabilirsiniz. Yani sistemimiz gereği nokta atışı bir seçim yapmanız söz konusu olmayabilir. Bundan başka, her önemli üniversite uzaktan eğitim imkanı olmadığından, bir şehirden başka bir şehirde gitmeniz ya da sürekli kampusa giderek derslere girmeniz mümkün olmayabilir.

Bu hazırlıkları yapmanıza gerek olmadan, Eurostar güvencesi ile siz de yurtdışında eğitim alabilirsiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak sizinleyiz ve her zaman avantajlı eğitim olanaklarını gençlerimize sunmaktayız. Yapmanız gereken hemen danışmanlarımıza iletişime geçmek, Moleküler biyoloji ve genetik bölümü inanılmaz geçerli eğitimi ve kariyer olanakları bakımından, gerçekten son derece geçerli eğitim veren bir bölüm ve siz de bu bölümde dikey geçiş ile eğitim alabilirsiniz. Hem de seçkin Avrupa Üniversitelerinde bunu yapma şansınız olacak ve bir sınava da girmeyeceksiniz.

Ön lisans eğitiminizi tamamlamanızla birlikte, diplomanız ve diğer kayıt için gerekli olan belgelerinizle, öğrenci danışmanlarımızın eşliğinde kayıt işlemlerinizi yapabileceksiniz. Avrupa Transfer Kredi Sistemi sayesinde, ülkemizde iki senelik eğitiminizde aldığınız dersleriniz geçerli sayılacak. Ortak derslerinizi kesinlikle tekrar etme durumu yaşamayacaksınız, elbette diğer iki sene kapsamında almanız gereken fark derslerini göreceksiniz. Fark derslerinizi ve bölüm derslerinizi üçüncü ve dördüncü sınıflarda alabileceksiniz. Örgün eğitim ve uzaktan eğitim seçeneklerinden tercihinizi de yapabilirsiniz. Örgün eğitim her öğrenci için uygun olmayabilir. Ülkemizde ya da farklı bir ülkede kariyer yapıyor olabilirsiniz ya da aile yaşantınız olabilir. Bunları geride bırakma durumunuz olmayabilir. Bu nedenle uzaktan eğitimi tercih edebilirsiniz.

Uzaktan eğitim Avrupa Üniversiteleri nde giderek çok daha fazla öğrencinin eğitim olanaklarından yararlanmasını sağlamaktadır. Buna ülkemiz öğrencilerimiz da dahildir. Türk öğrencileri için ayrılan kontenjanları mutlaka değerlendirmelisiniz. Uzaktan eğitim sisteminde, size özel bir şifreniz olacak ve her zaman üniversitenizin uzaktan eğitim uygulamasından yararlanacaksınız. Girişlerinizi şifrenizle güvenle yapacaksınız ve dersleriniz, ödevleriniz, yazışmalarınız hesabınızda kalacak. Gün içinde örgün eğitimde verilen dersler eş zamanlı olarak uzaktan eğitime de yüklenmektedir. Sizler yaşam programlarınıza örneğin mesai saatlerinize uygun şekilde kolayca derslerinizi takip edebilirsiniz. Gün içinde kendinize uygun olarak programı hazırlayabilirsiniz. Bu da bir yaşam serbestisi içinde öğrenci olmanızı sağlar. Sınav dönemlerinde ve bazı dersler için planlanan dönemler dışında okulunuza gitmeniz de gerekmez. Hocaların kalitesi, derslerin içerikleri her zaman aynıdır, asla farklılık ya da eşitsizlik de söz konusu değildir.

Mavi diploma veren üniversitelerden mezun olmanın ayrıcalıklarını da unutmayınız. Europass diploma tüm kıta ülkelerinde geçerli olan diploma ve eğitim anlamına gelmektedir. Üstelik eğitim aldığınız bölüm, moleküler biyoloji ve genetik gibi gerçekten geleceği olan, farklı ülkelerde kariyer yapabileceğiniz bir bölümdür. Ülkemizde de diploma denkliği avantajı ile diplomalarınızı onaylatabilirsiniz. Bu da sizin için, özellikle ülkemizde kariyerinize hedeflenmeniz durumunda önemli bir avantaj olacaktır. Gerek örgün eğitimde, gerekse uzaktan eğitimde, kaliteli alma standartlarınız kesinlikle değişmeyecektir. Öte yandan, diploma geçerliği avantajları ile geniş seçenekleri kariyer olanakları sizleri bekliyor olacak.

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!